1922–1986
57
114 %
13 000 CZK
550 000 CZK
60. léta 20. století
bronzová plastika
v. 26 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 23 000 |
olej, vrypy, laťovka
125 x 75 cm
Signature: sign. V. Janoušek 1963
Starting price: | CZK 85 000 |
1970 - 75
kovová plastika
v. 45 cm
Signature: sign. dole Janoušek
Starting price: | CZK 43 000 |
50 - 60 léta 20. stol.
plastiky, pálená hlína barvená, broušený a kolorov
8,5 - 10 - 10 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 29 000 |