1900–1972
26
128 %
240 000 CZK
650 CZK
240 000 CZK
olej, plátno
50 x 61 cm
Signature: sign. LN R. Wiesner 59
olej, tempera, plátno
100 x 81 cm
Signature: sign. LD R. Wiesner 64
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, překližka
25,5 x 45 cm
Signature: sign. LD R. Wiesner