1900–1972
26
128 %
240 000 CZK
650 CZK
240 000 CZK
2.pol. 50.let
olej, tempera, překližka
33 x 27 cm
Signature: sign. PD R. Wiesner
olej, překližka
25 x 20 cm
Signature: sign. PN R. Wiesner
Starting price: | CZK 13 000 |