1887–1953
93
137 %
2 400 000 CZK
2 400 000 CZK
oil, cardboard
45 x 50,5 cm
Signature: LD O. Blazicek
Starting price: | CZK 55 000 |
oil, cardboard
50 x 66 cm
Signature: LD O. Blazicek
Starting price: | CZK 70 000 |
oil, wooden board
90 x 79,5 cm
Signature: LD O. Blazicek
Starting price: | CZK 250 000 |
oil, cardboard
38 x 33 cm
Signature: RD O Blazicek 1920
Starting price: | CZK 28 000 |
kolem roku 193
olej, plátno
100 x 110 cm
Signature: O. Blazicek
Starting price: | CZK 600 000 |
olej, plátno
85 x 100 cm
Signature: O. Blazicek