1887–1953
93
137 %
2 400 000 CZK
2 400 000 CZK
olej, malířská lepenka
62 x 77 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček
Starting price: | CZK 85 000 |
olej, plátno
73 x 98 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 1928
Starting price: | CZK 150 000 |