1887–1953
93
137 %
2 400 000 CZK
2 400 000 CZK
olej, malířská lepenka
50 x 65,5 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 30.
Starting price: | CZK 60 000 |
olej, malířská lepenka
50 x 60 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček 34
Starting price: | CZK 39 000 |
28 x 39 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček 1941
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, malířská lepenka
33 x 38 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček 32
Starting price: | CZK 38 000 |
14.III.1932
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. PD O. Blažíček
Starting price: | CZK 45 000 |