1887–1953
93
137 %
2 400 000 CZK
2 400 000 CZK
38,9 x 50,3 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček 1944
Starting price: | CZK 14 000 |
akvarel, lepenka
66,5 x 48 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček Kostelíček v Tiché na Valašsk
Starting price: | CZK 24 000 |