1897–1974
84
118 %
140 000 CZK
1 100 CZK
140 000 CZK
olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signature: sign. PD M. Holý 29
Starting price: | CZK 78 000 |
olej, plátno
60 x 81 cm
Signature: sign. PD M. Holý 44
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, plátno
27,5 x 35 cm
Signature: sign. PN M. Holý 38
Starting price: | CZK 20 000 |