1897–1974
84
118 %
140 000 CZK
1 100 CZK
140 000 CZK
oil, canvas
40 x 50 cm
Signature: sign. M. Holy 41
oil, canvas
61 x 80 cm
Signature: sign. Holy 26
Starting price: | CZK 65 000 |
oil, cardboard
21 x 30 cm
Signature: M. Holy 43
oil, cardboard
20 x 30 cm
Signature: M. Holy 43
Starting price: | CZK 20 000 |
oil, canvas
50 x 65 cm
Signature: M. Holy 46
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signature: sign. PD M. Holý 38
olej, plátno
50 x 65 cm
Signature: sign. PD M. Holý 63
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, plátno
54 x 81 cm
Signature: sign. LD M. Holý 35
Starting price: | CZK 27 000 |
olej, plátno
47 x 63,5 cm
Signature: sign. LD Holý 26
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
56 x 69 cm
Signature: sign. PD M. Holý 34
Starting price: | CZK 25 000 |
barevné křídy, pastel, karton
20 x 25 cm
Signature: sign. PD M. Holý 46
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, lepenka
20 x 30 cm
Signature: sign. LD M. Holý 43