1897–1974
84
118 %
140 000 CZK
1 100 CZK
140 000 CZK
barevné křídy, pastel, karton
20 x 25 cm
Signature: sign. PD M. Holý 46
Starting price: | CZK 8 000 |
olej, lepenka
20 x 30 cm
Signature: sign. LD M. Holý 43
olej, plátno
65,5 x 51 cm
Signature: sign. PD M. Holý 29
Starting price: | CZK 78 000 |