1933–2005
109
159 %
55 000 CZK
4 900 CZK
650 000 CZK
laky, sololit
50 x 60 cm
Signature: sign. na rubu jaroslav vožniak 1999
Starting price: | CZK 4 500 |
42 x 50 cm
Signature: sign. DU j. vožniak
Starting price: | CZK 9 000 |
lité laky, lepenka
45 x 55 cm
Signature: sign. na rubu j. vožniak 1993
Starting price: | CZK 4 000 |
2000
asambláž, malba, dřevěná deska
80 x 60 cm
Signature: sign. na rubu jaroslav vožniak 2000
Starting price: | CZK 19 000 |
emailové laky, sololit
39,5 x 50 cm
Signature: sign. PD j. vožniak, na rubu j. vožniak 1993
Starting price: | CZK 3 000 |
60. léta
koláž, dřevotříska
32 x 48,5 cm
Signature: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
Starting price: | CZK 16 000 |
kol.r. 1960
komb. technika, tuš, akvarel, papír
36 x 52 cm
Signature: sign. PD Jaroslav Vožniak
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signature: sign. PD J. Vožniak
nitrolak, dřevěná deska
64,5 x 88 cm
Starting price: | CZK 35 000 |