1933–2005
109
159 %
55 000 CZK
4 900 CZK
650 000 CZK
olej, plátno
40 x 50,5 cm
Signature: sign. PD J. Vožniak
Starting price: | CZK 16 000 |
nitrolak, dřevěná deska
64,5 x 88 cm
Starting price: | CZK 35 000 |