1866–1941
132
143 %
121 142 CZK
21 583 CZK
550 000 CZK
kol. r. 1910
olej, karton
26 x 37,5 cm
Signature: sign. PD Kaván
Starting price: | CZK 16 000 |
před r. 1910
olej, karton
28 x 21,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Kaván
olej, lepenka
18,5 x 24,5 cm
Signature: sign. LD Kaván věnuje
olej, karton
40 x 51 cm
Signature: sign. PD Fr. Kaván
Starting price: | CZK 32 000 |