1866–1941
132
143 %
121 142 CZK
21 583 CZK
550 000 CZK
1900-10
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signature: sign. LD Kaván
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
48 x 65 cm
Signature: sign. PD Kaván
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, karton
40 x 48,5 cm
Signature: sign. PD Kaván
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, karton
27,5 x 39 cm
Signature: sign. LD Kaván věnuje
Starting price: | CZK 23 000 |
1924
olej, karton
38 x 49 cm
Signature: sign. LD Kavan