1909–1985
394
135 %
135 500 CZK
2 378 CZK
360 000 CZK
kresba tužkou, karton
20 x 18,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 43
Starting price: | CZK 3 500 |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
21,5 x 30,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 44
Starting price: | CZK 9 000 |
akvarel, tužka, karton
21 x 29 cm
Signature: sign. LD F. Gross 45
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, sololit
40 x 49 cm
Signature: sign. PD F. Gross 76
monotyp
18,5 x 14,8 cm
Starting price: | CZK 9 000 |