1909–1985
394
135 %
135 500 CZK
2 378 CZK
360 000 CZK
olej, lepenka
30 x 35,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross
Starting price: | CZK 14 500 |
olej, lepenka
35 x 22 cm
Signature: sign. PD F. Gross
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, překližka
18 x 22,5 cm
Signature: sign. PD F. Gross 43
Starting price: | CZK 28 000 |