1909–1985
394
135 %
135 500 CZK
2 378 CZK
360 000 CZK
olej, sololit
30 x 21 cm
Signature: sign. PN F. Gross 84
Starting price: | CZK 24 000 |
olej, sololit
51,5 x 40 cm
Signature: sign. na rubu F. Gross 1967
Starting price: | CZK 32 000 |