1872–1941
80
216 %
170 000 CZK
22 000 CZK
2 150 000 CZK
1910 - 12
olej, plátno
94 x 114 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 90 000 |
kol. r. 1920
33 x 44 cm
Starting price: | CZK 20 000 |
1905
olej, karton
48,5 x 68,5 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček, na rubu štítek s nápisem Lo
Starting price: | CZK 38 000 |