1872–1941
80
216 %
170 000 CZK
22 000 CZK
2 150 000 CZK
olejová tempera, karton
44 x 58 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
tempera, lepenka
45 x 61 cm
Starting price: | CZK 20 000 |
olej, plátno
110,5 x 136 cm
Starting price: | CZK 80 000 |
22,5 x 37 cm