1872–1941
80
216 %
170 000 CZK
22 000 CZK
2 150 000 CZK
30. léta
olej, karton
43 x 60 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček
Starting price: | CZK 32 000 |
kol. r. 1930
olej, plátno
80 x 110 cm
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
44 x 60 cm
Signature: sign. PD Ant. Hudeček 1935
Starting price: | CZK 20 000 |
kol.r.1915
olejová tempera, karton
37,5 x 50 cm
Starting price: | CZK 16 000 |