5
284 %
3 500 Kč
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
kombinovaná technika, koláž, olej, materiálový tisk
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
kombinovaná technika, koláž, olej, zlacení
v 43,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
1980, 1994
2 x litografie (24/80), 1 x kombinovaná technika
9 x 6 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD Jar Nov 71, UD Jiří Kubíček 1994, UD Zd. Beneš
kombinovaná technika, dřevoryt, slepotisk, lité barvy
16 x 8 cm
Signatura: UD Zd. Beneš