74
215 %
1 285 Kč
1 700 000 Kč
akryl, lepenka
62,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Sion 80
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akryl, lepenka
46 x 61 cm
Signatura: sign. PD Sion 81
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, sololit
49 x 44 cm
Signatura: sign. PD Sion 97
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
98 x 124,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 96
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, sololit
160 x 123 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 95
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
1971 - 1972
akryl, tempera, deska
80 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Sion 71-72
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1966 - 1967
olej, email, acronex, sololit
120 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Zbyšek Sion, Z. Sion
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
62,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 89, na rubu Z. Sion 1989
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
89 x 62 cm
Signatura: LD Z. Sion 68