74
215 %
1 285 Kč
1 700 000 Kč
olej, sololit
98 x 124,5 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 96
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1971 - 1972
akryl, tempera, deska
80 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Sion 71-72
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, sololit
160 x 123 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 95
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |