74
215 %
1 285 Kč
1 700 000 Kč
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
17 x různá technika, grafické listy, tisky, text č. 26
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: 16 x různě
barevná litografie 91/100
v 37 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
barevná litografie 68/100
v 37 ✕ š 23,5 cm
barevná litografie 31/100
v 41,5 ✕ š 28,5 cm
barevná litografie 66/100
v 37,5 ✕ š 23,5 cm
akvarel, kvaš
v 14 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
pastel, akvarel
v 16 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
9 x zinkografie 1/40
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: 1 x Zbyšek Sion na přebalu, 9 x PD monogram ZS, Z. Sion (72) v tisku
kombinovaná technika, akvarel
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: 16 x různě