74
215 %
1 285 Kč
1 700 000 Kč
akvarel
20,5 x 10 cm
Signatura: PD 1998 Z. Sion
2010
barevná litografie 71/100
49 x 34 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
2010
barevná litografie 64/100
41,5 x 29 cm
barevná litografie 92/110
32 x 23 cm
Signatura: PD Z. Sion 95
2010
barevná litografie 30/100
49 x 34 cm
2010
barevná litografie 99/100
37,5 x 23,5 cm
barevná serigrafie 18/200
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Sion 93
9 x zinkografie 31/40
24 x 15 / 23,5 x 16 cm
Signatura: vše PD ZS, Z. Sion v tisku, Zbyšek Sion na přebalu
62,5 x 45 cm
Signatura: PD Z. Sion 89, na rrubu Z. Sion 1989
2010
barevná litografie 22/100
41,5 x 28,5 cm
barevná litografie 8/110
31,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Z. Sion 95
2010
barevná litografie 21/100
37 x 24 cm