74
215 %
1 285 Kč
1 700 000 Kč
barevná litografie 16/100
v 48 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
barevná litografie 78/100
v 37 ✕ š 23,5 cm
barevné pastelky, papír
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD Zbyšek Sion
akvarel
v 15 ✕ š 10,5 cm
barevná litografie 57/100
v 41,5 ✕ š 29 cm
barevná litografie 92/110
32 x 23 cm
Signatura: PD Z. Sion 95
barevná litografie 77/100
v 37,5 ✕ š 24 cm
2010
barevná litografie 5/100
49 x 34 cm
1972/1973
9 x zinkografie 31/40
9 ks 24 x 16 cm
Signatura: 9 x PD monogram ZS, Z. Sion (72) v tisku
2010
barevná litografie 87/100
49 x 34 cm
2010
barevná litografie 73/100
37 x 24 cm
akvarel
14,5 x 11 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion