1923–1998
kombinovaná technika, asambláž, kov, dřevo, malba
v 36 ✕ š 38 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
železo, dřevo, mosaz, měď, mořidlo
37 x 40,4 x 3,9
Signatura: sign. na rubu Sekal
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
objekt, asambláž, dřevo
54 x 65 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
komb. technika, kov, dřevo
70,5 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu Z. Sekal 1967
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |