1886–1977
131
134 %
550 000 Kč
kol. 1935-8
26 x 39 cm
Signatura: W. N.
1964-67
olej, plátno
68 x 51 cm
Signatura: Vilém Nowak
malba tuší
29 x 23 cm
Signatura: Willi Nowak