1914–1992
34
128 %
833 Kč
1 100 Kč
barevná litografie, kolorováno akvarelem
31 x 21 cm
Signatura: V. Kubašta
31 x 21 cm
Signatura: V. Kubašta
31 x 21 cm
Signatura: V. Kubašta
31,5 x 21 cm
Signatura: V. Kubašta
barevná litografie
11,5 x 8,5 cm
Signatura: V. Kubašta
litografie, ručně kolorovaná
31 x 24 cm
Signatura: V. Kubašta
litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: v tisku VK
litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: v tisku VK
litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: v tisku VK
litografie ručně kolorovaná
32,5 x 22,5 cm
Signatura: Kubašta