1914–1992
34
128 %
833 Kč
1 100 Kč
barevná litografie, akvarel
31 x 21 cm
Signatura: PD V Kubašta, LD V Kubašta v tisku
barevná litografie, akvarel
31 x 21 cm
barevná litografie, akvarel
31 x 21 cm
barevná litografie
19 x 13 cm
Signatura: PD VK. v tisku
barevná litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: PD VK v tisku
barevná litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: PD VK. v tisku
13 x 9 cm
Signatura: PD V Kubašta v tisku