1914–1992
34
128 %
833 Kč
1 100 Kč
barevná litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: PD VK. v tisku
13 x 9 cm
Signatura: PD V Kubašta v tisku
barevná litografie
32 x 24,5 cm
Signatura: LD V. Kubašta 45 v tisku
litografie, akvarel
31 x 21 cm
Signatura: PD VKubašta
barevná litografie, akvarel
31 x 21 cm
Signatura: PD VKubašta, LD VKubašta v tisku
barevná litografie, akvarel
31 x 21 cm
barevná litografie
25,5 x 23,5 cm
Signatura: VKubašta
litografie
30 x 21 cm
Signatura: PD Kubašta, LD Kubašta v tisku
litografie
30 x 21 cm
barevná litografie
32 x 24,5 cm
Signatura: V. Kubašta 45 v tisku
barevná litografie
31 x 21 cm
Signatura: PD V Kubašta, LD VK v tisku
barevná litografie, akvarel
31 x 23,5 cm
Signatura: V. Kubašta