1915–1994
62
144 %
450 Kč
1 200 Kč
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Cinybulk, LD monogram C v tisku
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno