1915–1994
62
144 %
450 Kč
1 200 Kč
3 x litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hejna, UD Cinybulk, PD Z. Heritesová 71
14 x různé techniky 95/200
16 x 11 / 13,5 x 6 cm
Signatura: vše dole
barevný linoryt 30/50
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Cinybulk, LD monogram C v tisku
barevný linoryt 30/50
v 15 ✕ š 11,5 cm
3 x dřevoryt, 1 x barevná litografie
10 x 9 / 8,5 x 6,5 cm
Signatura: 2 x UD Cinybulk, 4 x D monogram C v tisku
barevná litografie, autorský tisk
v 9 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Cinybulk
14 x různé techniky 31/200
13,5 x 6 / 16 x 11 cm
Signatura: 14 x Drůzně
14 x různé techniky
9,5 x 9 / 29,5 x 20,5 cm
Signatura: 14 x D různě
barevná litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Cinybulk, PD monogram C v tisku
barevná litografie
v 10,5 ✕ š 9 cm
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: neznačeno
3 x litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm