1855–1922
5
128 %
550 000 Kč
1921
olej na malířské lepence
44 x 39,5 cm
Signatura: signováno, datováno a popsáno vlevo dole Vlaho Bukovac Praha 1921
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej na plátně
28 x 62,5 cm
Signatura: signováno vlevo dole Vlaho Bukovac
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |