1855–1922
5
128 %
550 000 Kč
olej, malířská lepenka
16,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD Vlaho Bukovac
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1894
olej na malířské lepence
40,5 x 31 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Vlaho Bukovac 1894
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |