49
126 %
4 000 Kč
malba tiskařskou černí, karton
28,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: PN V. Urban
autorské sklo
v. 35 cm
Signatura: dole ze strany monogram VU
2012
olej, plátno
33 x 22 cm
Signatura: PD V. U. 2012
28,5 x 28 cm (výřez)
Signatura: PN V. Urban
autorské sklo
v. 35 cm