49
126 %
4 000 Kč
olej, sololit
24,5 x 30 cm
Signatura: PD monogram V. U., na rubu na rámu V. Urban
2008
olej, malířská lepenka
43 x 30 cm
Signatura: LN monogram V. U., PD 2008
olej, koláž, překližka
32 x 26 cm
Signatura: PD V. Urban /1991/, autorské razítko na rubu
olej, malířská lepenka
32 x 24 cm
Signatura: PD monogram V. U.
2002
olej, malířská lepenka
32 x 24 cm
Signatura: PD monogram V. U. 2002, na rubu V. Urban 2002
2000
olej, plátno na lepence
41 x 33 cm
Signatura: D V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
2000
kresba tuší, rozmývaná kresba, karton
23 x 20 cm
Signatura: D V. Urban, PN 2000, na rubu autorské razítko
2008
olej, plátno na lepence
34 x 51 cm
Signatura: UD V. Urban, na rubu V. Urban 2008
bronzová plastika, kamenný podstavec
v. 11,5 cm + 6,5 cm podstavec
Signatura: nahoře utorský punc, zezadu monogram V. U.
skleněná plastika, kov
v. 17 cm
Signatura: D monogram VU
olej, deska
51 x 41 cm
Signatura: PN monogram V. U.
olej, lepenka
30 x 21 cm
Signatura: PD monogram V.U. 57