49
126 %
4 000 Kč
bronzová plastika, kamenný podstavec
66 / 74,5 cm
Signatura: zezadu monogram V. U.
2008
olej, plátno na lepence
34 x 51 cm
Signatura: UD V. Urban, na rubu V. Urban 2008
kombinovaná technika, deska
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: UD monogram V. U.
olej, lepenka, asambláž, sklo
27 x 34 cm
Signatura: PD monogram V. U. 85, na rubu V. Urban 85