49
126 %
4 000 Kč
plastika, bronz, mosaz, černá žula
v 23,5 ✕ š 15 ✕ h 7 cm
Signatura: autorskou raznicí monogram VU na plintě
olej, plátno na lepence
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: PD V. Urban 2000, na rubu monogram V. U. 2005
skleněná plastika, kov
v 17 cm
Signatura: D monogram VU
plastika, sklo, dřevo, kamenný podstavec
v 16,5 cm
Signatura: autorský štítek V. Urban na podstavci
kombinovaná technika, olej, deska
v 50,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD monogram V. U.
kombinovaná technika, překližka
v 42 ✕ š 42 cm
Signatura: PD monogram V. U., na rubu V. Urban 2007