1924–2008
80
127 %
310 Kč
7 086 Kč
dřevoryt 23/200
v 16,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD V. Tesař 92
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
v 11,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD V Tesař
litografie 431/500
18 x 14 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 77.