1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PN V. Sychra
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kresba tužkou, karton
v 36 ✕ š 48 cm
Signatura: UD V. Sychra 1944
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |