1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
olej, plátno
51 x 60 cm
Signatura: sign. LN V. Sychra 44
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, malířská lepenka
28 x 29 cm
Signatura: sign. LD V. Sychra 53
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |