1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
olej, plátno
64,5 x 80,5 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 31
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
66 x 50 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 41
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |