1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
kresba tuší, papír
32,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD V Sychra 32
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
52 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu V. Sychra 38
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 42
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |