1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
50. léta 20. století
olej, plátno
54 x 65,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1951
olej, plátno
26 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 51
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |