1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signatura: PN V. Sychra 40
barevná litografie 98/200
44 x 53 cm
Signatura: PD V. Sychra 1961
1942, 1937
litografie, dřevoryt
30 x 40 / 32,5 x 24,5 cm
Signatura: PD O Kerhart 42, O. Kerhar v tisku / PD V. Sychra 37
barevná litografie 98/200
44 x 53 cm
Signatura: PD V. Sychra 1961
olej, plátno
66 x 50 cm
Signatura: PN V. Sychra 41
23 x 34 cm
Signatura: PD V. Sychra 42
barevná litografie, ruční papír
42 x 31 cm
Signatura: PD V Sychra 1925
23 x 34 cm
Signatura: LD Sychra 42
barevná litografie 21/500
35,5 x 49 cm
Signatura: PD V. Sychra 42
barevná litografie
40 x 34 cm
Signatura: PD V. Sychra 1940
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: PN V. Sychra 59
ocelorytina
4 x 6,5 cm
Signatura: J. Solpera 1986 V. Fajt v tisku na známce