1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: UD V. Sychra
pastel, lepenka
30,5 x 23 cm
Signatura: sign. nezjištěna
barevná litografie
40 x 35 cm
Signatura: V. Sychra 1940