1903–1963
90
136 %
75 000 Kč
1 304 Kč
470 000 Kč
akvarel
41 x 33 cm
Signatura: LD V. Sychra 42
ocelorytina
4 x 7 cm
akvarel
41 x 33 cm
Signatura: LD V. Sychra 42
barevná litografie 182/500
48,5 x 38,5 cm
Signatura: V. Sychra 42
akvarel
41 x 33 cm
Signatura: LD V. Sychra42
akvarel, pastel, barevné křídy
66 x 79 cm
Signatura: PD V. Sychra