1891–1974
73
151 %
550 Kč
12 000 Kč
11,5 x 10 cm
Signatura: PD V Silovský
13,5 x 10 cm
Signatura: PD V. Silovský
21 x 29 cm
Signatura: PD V Silovský
lept 152/300
16,5 x 23 cm
Signatura: PD V Silovský
25 x 31 cm
Signatura: PD V. Silovský
30 x 23 cm
Signatura: PD V. Silovský
litografie
17 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
26 x 33 cm (výřez)
Signatura: PD V Silovský
litografie
22,5 x 18 cm
Signatura: neznačeno
litografie
25,5 x 33 cm
Signatura: PD V. Silovský
litografie
13 x 10 cm
Signatura: PD V Silovský
12 x 17 cm
Signatura: V. Silovský