1927–2011
6
231 %
290 000 Kč
290 000 Kč
90. léta 20. stol.
kombinovaná technika, olej, překližka
v 58 ✕ š 75 cm
Signatura: LD monogram K, na rubu monogram K, Vl. Kompánek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
50. léta 20. stol.
dřevěná matrice
v 29,5 ✕ š 44 cm
Signatura: na rubu Vl. Kompánek
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |